CONNECTOR HEADER SMD 10POS 0.8MM - FTE-105-03-G-DV-TR
227,81₺
Vergiler Hariç: 189,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FTE-105-03-G-DV-TR
- SKU: FTE-105-03-G-DV-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FTE |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.8 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.38 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.05 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | 10 U" Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |