CONNECTOR HEADER R/A 10POS 1.27MM - FTSH-105-01-F-D-RA
126,74₺
Vergiler Hariç: 105,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FTSH-105-01-F-D-RA
- SKU: FTSH-105-01-F-D-RA
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FTSH |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 3.43 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.05 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | N/A |
| Kontak Kaplaması | Au Or Sn Over Ni |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |