CONNECTOR HEADER 1.27mm 10P MALE - FTSH-105-01-L-DV-K
328,83₺
Vergiler Hariç: 274,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FTSH-105-01-L-DV-K
- SKU: FTSH-105-01-L-DV-K
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FTSH |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.51 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.05 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold+Matte Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |