CONN HEADER 2,54MM VERT 4POS 2.54MM - MTLW-102-06-F-D-125
20,88₺
Vergiler Hariç: 17,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MTLW-102-06-F-D-125
- SKU: MTLW-102-06-F-D-125
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Flex Stack, MTLW |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 4 (2x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.52 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 7.62 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 1.27 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3.81 mm |
| Kontak Kaplaması | 3 U"/50 Min On Contact Matte Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |