MLCC (1005) 0402 1.5pF 50VDC ±0.25pF C0G (NP0) - CL05C1R5CB5NNNC
0,21₺
Vergiler Hariç: 0,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CL05C1R5CB5NNNC
- SKU: CL05C1R5CB5NNNC
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 1.5 pF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±0.25 pF |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |