MLCC (0603) 0201 11pF 25VDC ±2% C0G (NP0) - CL03C110GA3GNNC
0,67₺
Vergiler Hariç: 0,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CL03C110GA3GNNC
- SKU: CL03C110GA3GNNC
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Kapasitans | 11 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±2 % |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.4 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |