MLCC (0603) 0201 0.4pF 25VDC ±0.1pF C0G (NP0) - CL03C0R4BA3GNNC
0,18₺
Vergiler Hariç: 0,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CL03C0R4BA3GNNC
- SKU: CL03C0R4BA3GNNC
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Kapasitans | 0.4 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±0.1 pF |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.4 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |