CAP.TANTAL 470nF 25V 10% A CASE (3216) SMD SAMSUNG - TCSCN1E474KAAR
5,25₺
Vergiler Hariç: 4,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCSCN1E474KAAR
- SKU: TCSCN1E474KAAR
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | A Case |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 470 nF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | 14 Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |