CAP.TANTAL 33uF 16V 10% C CASE (6032) SMD SAMSUNG - TCSCS1C336KCAR
11,59₺
Vergiler Hariç: 9,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCSCS1C336KCAR
- SKU: TCSCS1C336KCAR
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | C Case |
| Kılıf / Kasa | 2312 (6032 Metric) |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | 1.5 Ohms |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 2.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |