CAP.TANTAL 1uF 6V3 10% P CASE 0805 (2012) SMD - TCSVS0J105KPAR
3,57₺
Vergiler Hariç: 2,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TCSVS0J105KPAR
- SKU: TCSVS0J105KPAR
Ürün Detayları
| Kategori | Tantal Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa Kodu | P Case |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 6.3 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Pin Aralığı | None |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |