CAP.EL.470uF 10V 10x12 5MM 85C TB SAMSUNG - CESSL1A471M0812AD
1,70₺
Vergiler Hariç: 1,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CESSL1A471M0812AD
- SKU: CESSL1A471M0812AD
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CES |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |