RELAY TELECOM 1A 5V SPDT (1 Form C) THT
85,16₺
Vergiler Hariç: 70,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SR7-5V-200-1C
- SKU: SR7-5V-200-1C
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SR7 |
| Röle Tipi | Relay Telecom |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 1 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 3 A |
| Bobin Voltajı | 5 V |
| Kontak Voltajı | 120 VAC/24 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 40 mA |
| Bobin Direnci | 125 Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 15.6 mm |
| Genişlik | 10.6 mm |
| Yükseklik | 11.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Sertifikasyon | cURus |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.