TERM.BLK.5.08MM 4P MALE BLUE - TBP01R1W-508-04BE
80,34₺
Vergiler Hariç: 66,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TBP01R1W-508-04BE
- SKU: TBP01R1W-508-04BE
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TBP01R1W-508 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Tel Bağlantısı | None |
| Pin Sayısı | 4 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 4 |
| Tel Girişi | None |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 16 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | None |
| Pin Materyali | Copper Alloy |
| Renk | Blue |
| Kenar | Closed |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.