TERM.BLK 5.08MM 4P180C MALE BLUE - TBP01R2-508-04BE
17,53₺
Vergiler Hariç: 14,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TBP01R2-508-04BE
- SKU: TBP01R2-508-04BE
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TBP01R2-508 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Tel Bağlantısı | None |
| Pin Sayısı | 4 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 4 |
| Tel Girişi | None |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 16 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | None |
| Pin Materyali | Copper Alloy+Ni Plated |
| Renk | Blue |
| Kenar | Closed |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.