TERM.BLK 5.08MM 3P FEMALE BLUE - TBP01P1-508-03BE
38,64₺
Vergiler Hariç: 32,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TBP01P1-508-03BE
- SKU: TBP01P1-508-03BE
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TBP01P1-508 |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Free R/A |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 3 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 16 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 -12 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | N/A |
| Pin Materyali | Copper Alloy+Ni Plated |
| Renk | Blue |
| Kenar | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.