DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA SMD5P - PESE1-S5-S5-M-TR
553,28₺
Vergiler Hariç: 461,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PESE1-S5-S5-M-TR
- SKU: PESE1-S5-S5-M-TR
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8, 5 Leads |
| Giriş Voltajı | 5 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 200 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 1 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 75 % |
| Uzunluk | 13.2 mm |
| Genişlik | 8.5 mm |
| Yükseklik | 7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA SMD5P - PESE1-S5-S5-M-TR
, PESE1-S5-S5-M-TR
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.