BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.4-KHZ SMT - CT-1205CL-SMT-TR
209,75₺
Vergiler Hariç: 174,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CT-1205CL-SMT-TR
- SKU: CT-1205CL-SMT-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SAME SKY (CUI) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 4-7 V |
| Frekans | 2.4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 92 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | CT |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12.8 mm |
| Genişlik | 12.8 mm |
| Yükseklik | 7.1 mm |
Etiketler:
BUZZER MAGNETIC WITH CIRCUIT 5V 2.4-KHZ SMT - CT-1205CL-SMT-TR
, CT-1205CL-SMT-TR
, Ses Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.