RELAY POWER 10A 12VDC 1FormA SMALL TYPE PANASONIC
45,76₺
Vergiler Hariç: 38,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ALQ312A01
- SKU: ALQ312A01
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ALQ |
| Röle Tipi | Relay Power Small |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 10 A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 16.7 mA |
| Bobin Direnci | 720 Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 15.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CQC, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.