RELAY SOLID STATE 700mA 0-60V SPST-NO(1FormA) - CPC1002N
95,09₺
Vergiler Hariç: 79,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CPC1002N
- SKU: CPC1002N
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CPC, OptoMOS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP4 |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | 550 m Ohms |
| Giriş Voltajı | 1.2 VDC |
| Yük Akımı | 700 mA |
| Yük Voltajı | 0-60 V |
| Çıkış Tipi | DC |
| Sertifikasyon | CSA, TUV, UR |
Etiketler:
RELAY SOLID STATE 700mA 0-60V SPST-NO(1FormA) - CPC1002N
, CPC1002N
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.