RELAY SOLID STATE 25A 24-280V SPST-NO(1FormA) - ZG3NA-25AMP
310,02₺
Vergiler Hariç: 258,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZG3NA-25AMP
- SKU: ZG3NA-25AMP
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | N/A |
| Giriş Voltajı | 3-32 V |
| Yük Akımı | 25 A |
| Yük Voltajı | 24-280 V |
| Çıkış Tipi | AC |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler:
RELAY SOLID STATE 25A 24-280V SPST-NO(1FormA) - ZG3NA-25AMP
, ZG3NA-25AMP
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.