RELAY SOLID STATE 2.2A 0-60V SPST-NO(1FormA) - LCA715S
358,48₺
Vergiler Hariç: 298,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LCA715S
- SKU: LCA715S
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LCA, OptoMOS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | 150 m Ohms |
| Giriş Voltajı | 1.2 VDC |
| Yük Akımı | 2.2 A |
| Yük Voltajı | 0-60 V |
| Çıkış Tipi | AC, DC |
| Sertifikasyon | CSA, UR |
Etiketler:
RELAY SOLID STATE 2.2A 0-60V SPST-NO(1FormA) - LCA715S
, LCA715S
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.