RELAY SOLID STATE 1A 0-60V SPST-NO(1FormA) - LCA712
242,74₺
Vergiler Hariç: 202,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LCA712
- SKU: LCA712
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LCA, OptoMOS |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | 500 m Ohms |
| Giriş Voltajı | 1.35 VDC |
| Yük Akımı | 1 A |
| Yük Voltajı | 0-60 V |
| Çıkış Tipi | AC, DC |
| Sertifikasyon | CSA, UR |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.