RELAY SOLID STATE 1.65A 0-600V SPST-NO(1FormA) - CPC1779J
684,53₺
Vergiler Hariç: 570,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CPC1779J
- SKU: CPC1779J
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CPC, OptoMOS |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS264 |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | 400 m Ohms |
| Giriş Voltajı | 1.2 VDC |
| Yük Akımı | 1.65 A |
| Yük Voltajı | 0-600 V |
| Çıkış Tipi | DC |
| Sertifikasyon | UR |
Etiketler:
RELAY SOLID STATE 1.65A 0-600V SPST-NO(1FormA) - CPC1779J
, CPC1779J
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.