RELAY SAFETY F.GUIDED 8A 12VDC (3 Form A/1 Form B) - SIM312 12VDC
1.146,24₺
Vergiler Hariç: 955,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SIM312 12VDC
- SKU: SIM312 12VDC
Ürün Detayları
| Kategori | Güvenlik Röleleri |
| Üretici Firma | ELESTA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SIM4 |
| Röle Tipi | Relay Forcibly Guided |
| Montaj Tipi | THT |
| Kontak Formu | 4 PST-NO/NC (3 Form A/1 Form B) |
| Kontak Akımı (Anma) | 8 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 VDC |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/DC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 85.7 mA |
| Bobin Direnci | 140 Ohms |
| Bobin Gücü | 1 W |
| Pin Sayısı | 10 Pin |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| Sertifikasyon | cURus, TUV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Uzunluk | 36.1 mm |
| Genişlik | 12.5 mm |
| Yükseklik | 26.2 mm |
Etiketler:
RELAY SAFETY F.GUIDED 8A 12VDC (3 Form A/1 Form B) - SIM312 12VDC
, SIM312 12VDC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.