RELAY POWER 8A 6VDC PCB TYPE 5PIN RY211006 - RY211006
162,09₺
Vergiler Hariç: 135,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RY211006
- SKU: RY211006
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | RY2 (4-1393224-3) |
| Röle Tipi | Relay Power Small |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 8 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 6 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 37 mA |
| Bobin Direnci | 162 Ohms |
| Bobin Gücü | 222 mW |
| Uzunluk | 28.5 mm |
| Genişlik | 10.1 mm |
| Yükseklik | 12.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi 0.15) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 8A 6VDC PCB TYPE 5PIN RY211006 - RY211006
, RY211006
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.