RELAY POWER 8A 24VDC 1FromA SLIM TYPE (ALDP) FANHA - W18-1ASTE-DC24V
27,14₺
Vergiler Hariç: 22,62₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: W18-1ASTE-DC24V
- SKU: W18-1ASTE-DC24V
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FANHAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | W18 |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 10 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 277 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 8.3 mA |
| Bobin Direnci | 2.88 k Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 20.5 mm |
| Genişlik | 7.2 mm |
| Yükseklik | 14.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | cURus, TUV |
Etiketler:
RELAY POWER 8A 24VDC 1FromA SLIM TYPE (ALDP) FANHA - W18-1ASTE-DC24V
, W18-1ASTE-DC24V
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.