RELAY POWER 8A 24V DPDT (2 Form C) THT - 40.52.7.024.0000
429,08₺
Vergiler Hariç: 357,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 40.52.7.024.0000
- SKU: 40.52.7.024.0000
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 40 |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.4 mm |
| Yükseklik | 25.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY POWER 8A 24V DPDT (2 Form C) THT - 40.52.7.024.0000
, 40.52.7.024.0000
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.