RELAY POWER 7A 12V ULTRA MINI - TRKM-D-S-Z-12VDC
28,87₺
Vergiler Hariç: 24,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRKM-D-S-Z-12VDC
- SKU: TRKM-D-S-Z-12VDC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TIANBO |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TRKM |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 15.7 mm |
| Genişlik | 12.3 mm |
| Yükseklik | 14 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY POWER 7A 12V ULTRA MINI - TRKM-D-S-Z-12VDC
, TRKM-D-S-Z-12VDC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.