RELAY POWER 16A 12VDC 1 FORM A 5.0mm 1 POLE 6PIN - HF115F-T/012-1H3B(335)
129,98₺
Vergiler Hariç: 108,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF115F-T/012-1H3B(335)
- SKU: HF115F-T/012-1H3B(335)
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF115F-T |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler:
RELAY POWER 16A 12VDC 1 FORM A 5.0mm 1 POLE 6PIN - HF115F-T/012-1H3B(335)
, HF115F-T/012-1H3B(335)
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.