RELAY POWER 16A 12V 1FormC 5PIN - G5LE-1-E DC12
60,65₺
Vergiler Hariç: 50,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: G5LE-1-E DC12
- SKU: G5LE-1-E DC12
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | OMRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | G5LE-E |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 16 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 33.3 mA |
| Bobin Direnci | 360 Ohms |
| Bobin Gücü | 400 mW |
| Uzunluk | 22.5 mm |
| Genişlik | 16.5 mm |
| Yükseklik | 19 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| Sertifikasyon | CSA, UR, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 16A 12V 1FormC 5PIN - G5LE-1-E DC12
, G5LE-1-E DC12
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.