RELAY POWER 12A 6VDC SPDT RT114006 - RT114006
59,74₺
Vergiler Hariç: 49,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RT114006
- SKU: RT114006
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | RT1 (1393239-8) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 12 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 6 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 66.7 mA |
| Bobin Direnci | 90 Ohms |
| Bobin Gücü | 400 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi 90/10) |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.