RELAY POWER 10A 5VDC PCB TYPE SANYOU - SJ-S-105DMH-F-C1
19,93₺
Vergiler Hariç: 16,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SJ-S-105DMH-F-C1
- SKU: SJ-S-105DMH-F-C1
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | SANYOU |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SJ-M |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 10 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 5 V |
| Kontak Voltajı | 277 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 90 mA |
| Bobin Direnci | 55 Ohms |
| Bobin Gücü | 450 mW |
| Uzunluk | 18.2 mm |
| Genişlik | 10.2 mm |
| Yükseklik | 15.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | CQC, TUV, UR |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 5VDC PCB TYPE SANYOU - SJ-S-105DMH-F-C1
, SJ-S-105DMH-F-C1
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.