RELAY POWER 10A 5VDC 1C PCB TYPE (JS1) 5PIN QIANJI - JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
10,80₺
Vergiler Hariç: 9,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
- SKU: JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | QIANJI |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JQC-3F |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 19.5 mm |
| Genişlik | 15.5 mm |
| Yükseklik | 15.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 5VDC 1C PCB TYPE (JS1) 5PIN QIANJI - JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
, JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.