RELAY POWER 10A 48VDC PCB TYPE 11PIN PT370048 - PT370048
465,57₺
Vergiler Hariç: 387,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PT370048
- SKU: PT370048
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PT (6-1419111-2) |
| Röle Tipi | Relay General |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 11 Pin |
| Kontak Formu | 3PDT (3 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 10 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 48 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 3.07 k Ohms |
| Bobin Gücü | 750 mW |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 22.5 mm |
| Yükseklik | 29 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 48VDC PCB TYPE 11PIN PT370048 - PT370048
, PT370048
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.