RELAY POWER 10A 48VDC 1FormA - PB133048
134,50₺
Vergiler Hariç: 112,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PB133048
- SKU: PB133048
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PB (8-1415541-2) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 10 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 48 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 6.4 k Ohms |
| Bobin Gücü | 360 mW |
| Uzunluk | 15 mm |
| Genişlik | 15 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.