RELAY POWER 10A 24VDC SPST-NO (1 Form A) - G5LA-1A4 DC24
89,68₺
Vergiler Hariç: 74,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: G5LA-1A4 DC24
- SKU: G5LA-1A4 DC24
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | OMRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | G5LA |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 10 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/24 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 15 mA |
| Bobin Direnci | 1.6 k Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 19.8 mm |
| Genişlik | 15.8 mm |
| Yükseklik | 15.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CSA |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 24VDC SPST-NO (1 Form A) - G5LA-1A4 DC24
, G5LA-1A4 DC24
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.