RELAY POWER 10A 24VDC SPDT HONGFA - HF33F/24-ZS3F
88,39₺
Vergiler Hariç: 73,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF33F/24-ZS3F
- SKU: HF33F/24-ZS3F
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF33F |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 20.5 mm |
| Genişlik | 10.2 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 24VDC SPDT HONGFA - HF33F/24-ZS3F
, HF33F/24-ZS3F
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.