RELAY POWER 10A 24VDC FINDER - 40.51.9.024.0000
274,25₺
Vergiler Hariç: 228,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 40.51.9.024.0000
- SKU: 40.51.9.024.0000
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 40 |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.4 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 24VDC FINDER - 40.51.9.024.0000
, 40.51.9.024.0000
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.