RELAY POWER 10A 12VDC 1FormA CLASS F - HF3FA/012-HTF(928)
32,11₺
Vergiler Hariç: 26,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF3FA/012-HTF(928)
- SKU: HF3FA/012-HTF(928)
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF3FA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Uzunluk | 19 mm |
| Genişlik | 15.2 mm |
| Yükseklik | 15.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler:
RELAY POWER 10A 12VDC 1FormA CLASS F - HF3FA/012-HTF(928)
, HF3FA/012-HTF(928)
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.