RELAY DPDT (2 Form C) 48VAC COIL SOCKETABLE - 40.52.8.048.0000
292,86₺
Vergiler Hariç: 244,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 40.52.8.048.0000
- SKU: 40.52.8.048.0000
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 40 |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 8 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 48 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 21 mA |
| Bobin Direnci | 1.35 k Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.4 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CCC, CSA, cURus, EAC, ENEC, RINA, VDE |
Etiketler:
RELAY DPDT (2 Form C) 48VAC COIL SOCKETABLE - 40.52.8.048.0000
, 40.52.8.048.0000
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.