RELAY 5A 9V 1a PANASONIC
48,33₺
Vergiler Hariç: 40,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ALDP109W
- SKU: ALDP109W
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ALDP |
| Röle Tipi | Relay Power Slim |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 9 V |
| Kontak Voltajı | 277 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 22.2 mA |
| Bobin Direnci | 405 Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 20.5 mm |
| Genişlik | 7.2 mm |
| Yükseklik | 15.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CQC, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.