RELAY 5A 5V 1a PANASONIC
30,01₺
Vergiler Hariç: 25,01₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: ALDP105W
- SKU: ALDP105W
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | RT2 (3-1393237-0) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 8 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 10 A |
| Bobin Voltajı | 9 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 44.4 mA |
| Bobin Direnci | 200 Ohms |
| Bobin Gücü | 400 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.