DIODE STAND. Single 20A 350V SMT TO-263-3 - RFN20NS3SFHTL
78,45₺
Vergiler Hariç: 65,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFN20NS3SFHTL
- SKU: RFN20NS3SFHTL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 20 A |
| Voltaj (VRRM) | 350 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 25 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. Single 20A 350V SMT TO-263-3 - RFN20NS3SFHTL
, RFN20NS3SFHTL
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.