DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU - RB068MM-60TFTR
20,12₺
Vergiler Hariç: 16,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RB068MM-60TFTR
- SKU: RB068MM-60TFTR
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123F |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 2 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |