DIODE SCHOTTKY 20V 5A SOD128 - RB081LAM-20TR
16,33₺
Vergiler Hariç: 13,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RB081LAM-20TR
- SKU: RB081LAM-20TR
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 5 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 25 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |