Yeni
MODULE WIFI BLUETOOTH 4MB DUALCORE
340,55₺
Vergiler Hariç: 283,80₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: ESP32-WROOM-32D-N4
- SKU: ESP32-WROOM-32D-N4
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | WiFi Modülleri |
| Üretici Firma | ESPRESSIF SYSTEMS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | 32 Mbits, 3.3 V |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (18 x 2.5 x 3.1) |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.