WI-FI /BT VARIANT.4+32GB - CONSUMER TEMPERATURE RA - SG368ZWFNA-G57-UNNNA
5.429,00₺
Vergiler Hariç: 4.524,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SG368ZWFNA-G57-UNNNA
- SKU: SG368ZWFNA-G57-UNNNA
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | Smart Module |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (46x42x3.15) |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 3.5 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | N/A |
| Frekans | 2.4/5 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
Etiketler:
WI-FI /BT VARIANT.4+32GB - CONSUMER TEMPERATURE RA - SG368ZWFNA-G57-UNNNA
, SG368ZWFNA-G57-UNNNA
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.