SC200E WITH DISCRETE MEMORY - SC200EEMDA-G53-UGNDA
4.855,74₺
Vergiler Hariç: 4.046,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SC200EEMDA-G53-UGNDA
- SKU: SC200EEMDA-G53-UGNDA
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | LTE CAT 4 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (40.5x40.5x2.85) |
| Besleme Voltajı | 3.44 to 4.4 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 50/150 Mbps |
| Frekans | 2.4/5 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -35°C ~ +75°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.