RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD - TXM-433-LC
1.109,72₺
Vergiler Hariç: 924,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TXM-433-LC
- SKU: TXM-433-LC
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | LINX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (SMD8) |
| Modülasyon | ASK, OOK |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.2 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.