RF TRANSCEIVER MODULE LORA 868MHZ SMD - RFM95W-868S2R
444,48₺
Vergiler Hariç: 370,40₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: RFM95W-868S2R
- SKU: RFM95W-868S2R
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (16x16) |
| Modülasyon | FSK, GFSK, GMSK, LoRa, MSK, OOK |
| Frekans | 868 MHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.7 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.